НАШІ КОНТАКТИ:

Офіційна робота за кордоном в Норвегії. - Вакансії в Норвегії для українців

Багатьох мігрантів цікавить питання, як знайти роботу в Норвегії. Але ще більше вони хочуть знати, на які саме вакансії можна тут розраховувати. Найбільшим попитом серед вакансій в Норвегії є медичні, будівельні, інженерні та IT-спеціальності. Крім того, популярні місця нафтовиків для роботи на нафтових платформах і вишках.

У Норвегії надзвичайно розвинена нафтогазова галузь, а нафтовидобувні фірми з радістю влаштовують на роботу саме іноземців. Тому працевлаштування в Норвегії в цій сфері дуже популярно. Компанії запрошують працювати на нафтових платформах кожен сезон приблизно 16 тисяч чоловік. Роботодавці охоче оплачують не тільки навчання і проїзд, але також і страховку, харчування та житло. Кожному робочому надається окрема комфортабельна каюта.

«Нафтові» вакансії в Норвегії для українців представляють величезний інтерес ще й тому, що зарплата за день становить від 200 до 400 доларів. Але слід врахувати, що працювати на нефтевишках не дуже просто через важкі кліматичні умови.

У Норвегії складно, але можна знайти роботу і без знання мови. Але в список таких вакансій входять не високооплачувані професії, а працювати доведеться десять і більше годин щодня. І такий варіант є винятком з правил, оскільки, не знаючи мови, знайти місце досить і досить важко.

Широко представлені вакансії в Норвегії для програмістів. Якщо людина є дійсно розумним фахівцем, то її з радістю візьмуть на роботу місцеві організації і оформлять при цьому всі супутні документи.

Якщо ви бажаєте працювати в інших галузях, згодні заробляти менше, ніж нафтовики, то завжди знайдете представлені свіжі вакансії від прямих роботодавців в області обслуговування, наприклад, в готелях, або магазинах.

Також часто можна зустріти оголошення про вакансії в Норвегії в соціальній галузі. Але щоб потрапити на таку роботу необхідно мати належну освіту і кваліфікацію. Не варто залишати без уваги і сезонну зайнятість. Така робота в Норвегії, оголошення про яку зустрічаються досить часто, затребувана серед наших співвітчизників. Потрапити сюди можуть і молоді люди, які не мають вагомого досвіду. Норвежці пропонують місця на фермах, рибних заводах, в різних сім'ях, яким необхідна допомога по господарству, а також в центрах соціальної адаптації.