НАШІ КОНТАКТИ:

Офіційна робота за кордоном в Німеччині

Німеччина давно відома як високорозвинена і дисциплінована країна. Зараз в Німеччині працює близько 210 тис.громадян України. Так як для українців візовий режим поки що не скасовано, громадянам України для роботи в Німеччині необхідно отримати робочу візу. Варто зауважити, що робота за туристичною чи гостьовою візою в Німеччині заборонена.
Без знання мови адаптуватися в країні буде досить складно. До того ж вам належить спілкуватися по роботі з різними людьми і, щоб зрозуміти, що від вас вимагають, необхідно добре знати німецьку мову. Для цього найкраще пройти спеціалізовані курси з вивчення мови.
Але, тим не менш, не знаючи мову так само реально знайти роботу за контрактом за програмою Au Pair. Це, наприклад, робота нянею в сім'ї роботодавця. Така робота не на стільки високооплачіваема, як офіційна робота, але зате у вас буде можливість поглиблено вивчити німецьку.
Найбільш затребувані вакансії в медичній і обслуговуючій сфері, машинобудівні, енергетичній, проектувальній та дослідницькій інженерії, програмісти і т. д.
Легальна робота в Німеччині надається в першу чергу фахівцям і кваліфікованим працівникам. При чому, це може бути як робота без посередників, так і робота через агентства з пошуків кадрів.
Шукати роботу самостійно можна через біржу праці України та Німеччини, а так само на спеціалізованих сайтах.
Офіційна робота в Німеччині вимагає отримання робочої візи. Безперешкодно цей процес проходить, якщо всередині країни немає претендентів на цікаву для вас посаду. У протилежному випадку ви можете отримати відмову.
Легальна робота в Німеччині - це можливість отримувати від 1,5 до 5 тисяч євро в місяць в залежності від вашої кваліфікації та досвіду роботи. Так що ви зможете і заробити, і познайомитися з життям за кордоном.